Субота, 19.09.2020, 16:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Гарбузинського НВК

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Інформація про школу

Гарбузинський навчально-виховний комплекс
"Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"


  Першу школу в селі Гарбузин засновано в 1861р. У 1988 році стала середньою, з 2003 року має статус «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». У 2004 році отримала статус школи сприяння здоров`ю. З того часу і по сьогоднішній день головне завдання школи: виховання здорової, творчої, успішної особистості.

Гарбузинський навчально-виховний комплекс – це сучасний освітній заклад, пріоритетним напрямком роботи якого є створення здоров`язберігаючого освітнього простору, відкритого для інноваційних технологій, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, основаного на формуванні в учнів стійких переконань та системи знань про здоров`я і здоровий спосіб життя.

 

Навчальний заклад діє як навчально-виховний комплекс на підставі Статуту, затвердженого рішенням Корсунь-Шевченківської районної ради № 25-11/V від 25.12.2009 року.

Гарбузинський навчально-виховний комплекс є колективною власністю Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Корсунь-Шевченківської РДА, якому делеговані відповідні повноваження. Будівля школи прийнята в експлуатацію 1988 року, земельна ділянка, яка належить школі, має площу 2,9 га.

Територія обслуговування, закріплена за закладом, - село Гарбузин.

 

Гарбузинський навчально-виховний комплекс надає освітні послуги на підставі Ліцензії на провадження освітньої діяльності та Свідоцтва про атестацію.

Президія Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України у 2011 році нагородила колектив нашої школи Дипломом лауреата премії імені народного вчителя Олександра Антоновича Захаренка за плідну працю, вагомий внесок у розвиток освіти, культури і духовності Черкащини.

Школа визнана однією з найкращих шкіл району у номінаціях «Творення шкіл краси, радості творчості», «Школа сприяння здоров’ю», «Найкращий волонтерський загін». Відзначені за активну участь у Всеукраїнській акції «Живи, книго!», виступ екологічної агітбригади, за пропаганду здорового способу життя.

Маємо 5 кабінетів-переможців у районному конкурсі:

  • Кабінет української мови і літератури

  • Кабінет біології

  • Кабінет історії

  • Ігровий куточок 1-го класу

  • Методичний кабінет

Школа розрахована на 320 учнів, на сьогоднішній день у школі навчаються 162 учні.

У молодшій і дошкільній групах виховуються 28 дітей.

Кадровий склад:

У школі працює 22 учителі, із них:

- 8 мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої категорії”;

- 4 – „спеціаліст першої категорії”;

- 5 -  „спеціаліст другої категорії”;

- 5 – спеціаліст;

- 2 - педагогічне звання "старший учитель".

Директор – Кияниця Ольга Іванівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи - Дубенець Лариса Михайлівна

Заступник директора з виховної роботи - Литвиненко Дар`я Олександрівна

Наявність вакантних посад (станом на 01.12.2019):

  • вчитель історії;
  • лаборант комп`ютерної техніки - 0,5 ставки;
  • лаборант - 0,5 ставки.

Перагогічний колектив працює над проблемою «Від інноваційного змісту технології освіти і педагогічної майстерності вчителя до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

Мова освітнього процесу - українська.

Освітній процес в закладі здійснюється згідно Освітньої програми.

У школі обладнано 9 навчальних кабінетів, 2 майстерні, 4 класні кімнати. До послуг учнів спортивна зала, бібліотека, шкільна їдальня, медичний кабінет.

Гарячим харчуванням охоплено 98% учнів.

У школі проводиться робота щодо комп’ютеризації закладу, впровадження нових інформаційних технологій у навчально-виховний процес та адміністративну діяльність. Кількість комп’ютерів в школі - 21 шт. З 1 вересня 2003 року працює комп’ютерний клас, обладнаний 11 комп’ютерами та програмним забезпеченням. З 1 січня 2008 року обладнані комп’ютерами кабінети хімії та біології, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземної мови, історії, математики, бібліотека, методичний кабінет та кабінет директора.

 

 Адреса:19409  вул. Перемоги, 150, село Гарбузин, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області

Телефон: (04735)9-37-32

e-mail:  garbuzin@meta.uaЕмблема школи -

Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту